Waga iXellence® SCALE PRO IT

iXellence® SCALE PRO IT  to zaawansowana technologicznie waga przeznaczona do domowego pomiaru masy ciała oraz masy przedmiotów od 3 kg.  Waga  iXellence® SCALE PRO IT  wykorzystuje technologię Bluetooth dając możliwość transmisji, przechowywania i prezentację danych w postaci czytelnych wykresów i zestawień w aplikacji Zdrowiej na smarfonie.

Wysoka jakość

Bezpieczeństwo

Sprawdzona marka

Wsparcie

Zestaw zawiera:
Opis produktu:

Dzięki technologii Bluetooth waga iXellence® SCALE PRO IT umożliwia transmisję danych do aplikacji Zdrowiej na smartfonie lub tablecie. Aplikacja pozwala na monitoring i  archiwizację danych z czterech urządzeń: wagi, ciśnieniomierza, glukometru i termometru – kontrolując te parametry życiowe, pacjent może lepiej zadbać o swoje zdrowie i reagować na nieprawidłowości w swoich wynikach, np. konsultując je z profesjonalistą. Aplikacja jest bezpłatna,  można ją  pobrać zarówno z App Store,  jak i z Google Play.

Zalety urządzenia:
Galeria:

WAGA DO POMIARU MASY CIAŁA/ PRZEDMIOTÓW

 • Maksymalna waga użytkownika: 180 kg
 • Wymiar urządzenia: 280x280x23,5 mm
 • Waga urządzenia: 1,3 kg
 • Dokładność 0,1 kg
 • Jednostki wagi: kg/ lb
 • Zasilanie: 3 x AAA 1,5v (cienki paluszek)
 • Funkcje automatycznego wyłączania po 10 sek. (oszczędność baterii)
 1. Aby uniknąć poślizgnięcia się, nie należy umieszczać wagi na śliskiej powierzchni ani korzystać z niej, gdy stopy lub waga są mokre.
 2. Zawsze należy stawać na środku wagi, aby nie dopuścić do jej przypadkowego przewrócenia się podczas pomiaru masy ciała.
 3. Używać wagi tylko w suchym otoczeniu i nie zanurzać jej w wodzie.
 4. Przecierać powierzchnię wagi wilgotną ściereczką z łagodnym detergentem. Nie używać rozpuszczalników organicznych ani innych substancji chemicznych.
 5. Baterie po wyczerpaniu należy natychmiast wyjąć, aby uniknąć ich ewentualnego rozlania się i/ lub korozji.
 6. Jeżeli waga nie działa, sprawdzić baterie i ich biegunowość. Nie otwierać tylnej obudowy bez specjalistycznej wiedzy.