O Nas

Wysokiej jakości,

certyfikowane wyroby medyczne

do monitorowania stanu zdrowia, kontroli masy ciała i inhalacji
 

Jesteśmy polską firmą farmaceutyczną z niemal 20-letnim doświadczeniem. W naszej codziennej pracy cenimy profesjonalizm, innowacyjność i nieustanny rozwój.

Firma Genexo od lat specjalizuje się w  diabetologii. Oferujemy wysokiej jakości systemy do monitorowania stężenia glukozy we krwi, które cieszą się uznaniem personelu medycznego, jak i diabetyków.

W naszej ofercie posiadamy również produkty lecznicze, kosmetyki i  suplementy diety w opatentowanej technologii liposomalnej.

Nieustająco dbamy o ulepszanie i poszerzanie naszej oferty, dostarczając nowoczesne produkty w zaawansowanych technologiach. W ostatnich latach rozszerzyliśmy ofertę o wysokiej jakości, certyfikowany sprzęt do monitorowania stanu zdrowia, kontroli masy ciała i inhalacji – m.in. ciśnieniomierze, termometry i inhalatory iXellence®.

Nasze nowoczesne rozwiązania telemedyczne (aplikacja i program), pozwalają Pacjentom w każdej chwili udostępnić lekarzowi prowadzącemu swoje  wyniki pomiarów z ciśnieniomierza, czy termometru.

O wysokiej jakości urządzeń iXellence®, które wspomagają naszych Pacjentów w domowym monitorowaniu stanu zdrowia, świadczy uzyskanie certyfikatu TÜV Rheinland (wszystkie produkty marki iXellence®).